Vítáme vás na našich stránkách a přejeme vám příjemné nakupování 🌷

Dárkový poukaz 500,- Kč

Kód: 862/TIS 862/ELE Zvolte variantu
500 Kč
Ihned k odeslání (>5 ks) Ihned k odeslání (>5 ks) Zvolte variantu
vzor
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Možnosti doručení

Nevíte co Vašim blízkým a rodině k Vánocům, narozeninám či svátku? Udělejte jim radost dárkovým poukazem, který zasíláme tištěnou nebo elektronickou formou. Každý dárkový poukaz obsahuje svůj unikátní kód, který je možné uplatnit v košíku našeho eshopu v kolonce "SLEVOVÝ KUPÓN:" platnost všech poukazů je půl roku od data vystavení. Lze uplatnit i v kamenném obchodě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektronická verze: Poukaz bude po zaplacení objednávky zaslán elektronicky ve formátu PDF na Vámi uvedenou e-mailovou adresu v objednávce.

Tištěná verze: Poukaz bude po zaplacení objednávky zaslán ve formě tištěné karty a zabalené v krásné obálce, a to dopravcem na Vámi uvedenou adresu v objednávce.

Podmínky použití:

1. Hodnota uvedená na poukazu Vám bude po zadání kódu odečtena z ceny nákupu v internetovém obchodě na www.modni-styl.cz nebo v kamenné prodejně.

2. Poukaz není směnitelný za peníze. Poukaz nelze rozměnit. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem.

3. U zboží, na jehož nákup byl uplatněn dárkový poukaz, Vám může být (v případě odstoupení od kupní smlouvy nebo v případě oprávněné reklamace) vrácena částka prostřednictvím náhradního dárkového poukazu nebo vytvořením adekvátního kreditu pro nákup jiného zboží.

4. Poukaz je platný 6 měsíců od data vystavení, který bude uveden na dárkovém poukazu. Po uplynutí tohoto data se poukaz stává neplatným.

5. Nákupem a úhradou poukazu souhlasíte s podmínkami pro použití poukazu.

6. Po použití kódu k úhradě nákupu na www.modni-styl.cz se poukaz stává neplatným.

7. Nákup zboží se řídí platnými Obchodními podmínkami a reklamačním řádem společnosti Módní styl s.r.o.

8. Poukaz nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: